| judoka99 a întrebat:

Iubesc o fata care nu este din orasul meu noi am fost impreuna la un sport si ne-am intalnit la o activitate pe tara si nu stiu cum sa o abordez, imi e frica sa nu zic ceva gresit, ajutati-ma si dati-mi ceva sfaturi

Răspuns Câştigător
| Karinutaa a răspuns:

Dacă tu chiar ții la ea, ar fi bine să vorbești cu ea pe facebook sau pe mess. Nu trebuie să o abordezi. Trebuie doar să-i spui ce simți. Așa o să vadă că ești un băiat serios care știe să iubească o fată cu adevărat. happy. Sper că te-am ajutat. Succes!

| judoka99 explică (pentru Karinutaa):

Pai logic ca o sa zica :asa repede nici nu ne-am mai vazut de mult, ne-am schimbat si nu cerd ca ne mai cunoastem asa de mult si alte chesti

2 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Nu poti gresi cand esti tu insuti. Acum du-te si cucereste-o!