| anonim_4396 a întrebat:

Am ramas corigent in clasa a 12 la mate. Acuma corigenta normal se da pe 3-6 August se alege o data. Eu voi fi plecat din tara atunci... Am vorbit cu profesoara si cu Directuarea si se poate sa dau pe 22 august sau 1 septembrie.Ei bine faza e ca nu mai intru in bac straight face Deloc nici in prima sesiune nici in a doua straight face Se poate face ceva ati mai auzit cazuri asemanatoare? Va rog sa ma ajutati cu o idee. Pentru ca eu sunt pregatit de bac doar ca m-a lasat ca nu a vrut au trecut clasa doar 3 copii toti lasati la mate. Ca nu a vrut ea...

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Deci tu ai fost incompetent si ai ramas la o materie la care dai bacu si tot tu faci mofturi? Nu mai pleci din tara, asta e. Da, din cauza ca TU n-ai vrut sa treci la mate acu nu mai pleci nicaieri. Daca era dupa mine nici nu iti propuneam alta data.

| RobbyPh a răspuns (pentru Sociopat):

Nu e vorba de incompetenta. Eu stiam si in toate testele am luat 6-7 happy Profesoara nu a vrut. Au trecut doar cei care au facut meditatii private cu ea.

| Gabriela_Laura_Melinte_1976 a răspuns (pentru RobbyPh):

De unde esti?

| Gabriela_Laura_Melinte_1976 a răspuns (pentru RobbyPh):

De unde esti?
M-ai stiu un caz asemanator cu al tau

| RobbyPh a răspuns (pentru Gabriela_Laura_Melinte_1976):

Din constanta.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

In prima sesiune, nu ai cum sa intri daca esti corigent. Cel mai bine ar fi sa vii si sa-ti dai corigenta la timp, ca sa poti intra in a doua sesiune de bacalaureat. Altfel, il dai anul viitor.