| DifferentBoy a întrebat:

sad Am sa va spun totul si sa imi spuneti ce trebuie sa fac! La mine la scoala este o fata de 14 ani, la fel ca mine(suntem in aceas clasa)! Eu o plac pe ea dar ea nu vorbeste cu mine pentru ca ma port urat (Ma port asa pentru ca nu vreau sa fiu calcat in pisioare s-a luat in ras de alti baieti)! As vrea sa fiu iubitul ei dar nu stiu cum sa ii vorbesc, nu mai am decat un prieten foarte bun care stie ca o plac este ROM (nu credeam niciodata ca voi avea un Rom ca cel mai bun prieten)! Si uneori ma dau ca sunt bogat dar de fapt acum 2 ani stateam cu parinti si fratele meu intr-o singura camera si acum stam in 2 camere crying! Vreau sa stiu cum sa vorbesc cu acea fata! Credeti-ma ca o iubesc.crying! Va rog! Cei care nu stiti nu raspundetisad!

2 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Wow atata drama,stai linistit,in primul rand ca sa nu te lasi calcat in picioare nu trebuie sa-i vorbesti urat,in al doilea rand spune-i ce simti,ea daca nu stie normal ca nu te baga in seama,explica-i care sunt motivele tale, ca esti indragostit de ea s, a.m.d nu a nimic de pierdut, si in primul rand esti baiat, ar trebui sa fii mai direct in exprimarea sentimentelor dar nici imbecil

| AktivShack a răspuns:

Keep calmhappy.Nu e bine sa te lasi calcat in picioare, dar asta nu inseamna ca trebuie sa vorbesti urat cu toata lumea. Daca unii se iau de tine, inseamna ca nu ii duce prea mult mintea si doar de asta sunt in stare.Nu ii baga in seama. Daca spui ca o iubesti, ce mai astepti? Poate e greu, poate ai emotii, dar daca nu incerci, mereu o sa regreti gandindu-te "daca ii spuneam poate...".Iti urez succes.