| dany1braila a întrebat:

Salut am si eu o intebare va rog frumos imi puteti spune si mie daca este vreun program de marit viteza de downloadare a internetului daca exista zicemi i mie unde pot gasi sau cine mi-l poate da mersi mult.

1 răspuns:
| alexdop21 a răspuns:

Din pacate viteza de download nu poate fii marita decat de furnizorul de internet, daca tu ai (de exemplu) 6 mb de download imparti la 18(parca) si iti da viteza ta reala de download, dar mai depinde si de banda pe care o prinzi si de locul de unde downloadezi