| Upz0r3 a întrebat:

Deci...pe 1 martie eu vreau sa-i iau prietenei mele un martisor (ceva mai misto ) un trandafir, o cutie de bomboane si un ursulet din alea de plus, spuneti-mi daca este prea mult, prea putin si ce ar trebui sa-i spun in momentul cand ii dau toate astea...nu vreau ceva de genu"cu ocazia zilei de 1 marite." alte replici. Dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| andra_7244 a răspuns:

Buna! deci ca fata iti spuna ca ziua de 1 martie nu e o idee buna...acest gest e mai bine venit pe 8 martie cand e si ziua femeiei.nu cred ca exagerezi cu cadoul e chiar perfect si cand ii dai cadoul spune-i simplu un te iubesc sincer si din toata inima:d sper ca te-am ajutat:d... Fundapuppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Ii oferi cadoul pur si simplu. Si poti zice: ``Pentru tine``. Si cred ca este destul.

| apalipis a răspuns:

Părerea mea este că nu e prea mult, atata timp cât crezi că le merită.Și orice fată se bucură atunci când primește cadouri. Dacă o iubești nu-ți mai pune intrebarea " oare e prea mult? "
Cât despre ce ar trebui să ii spui, tu ar trebui să stii cel mai bine pentru că o cunoști. Oricum ii poți spune ceva de genul : " Pentru că meriți si pentru că mi-ai fost alaturi cand am avut nevoie fară sa-ți cer ajutorul. " dar asta este doar părerea mea.Te vei descurca tu ^^.

| elenita_7894 a răspuns:

Buna.in primul rand este prea mult
Daca acum ii dai astea de ziua ei de nastere ce ii mai dai?:-D
Eu as zice sa ii iei un martisor(o cutie cu bomboane)si un trandafir rosu:-D
Nu te mai complica tu cu ursuletii de plus si d.astea
E doar 1 martie. De 8 martie mai zic(dar nici atunci sa nu ii iei ursulet de plusbig grin)
Ast ar fi cel mai bin.o cutie de bomboane si un trandafir rosu
Si ii poti spune: „Acest dar este pentru tine in loc de martisor"
Pt ca este timpul in care se spun cuvinte legate de martisorbig grin
Asta ar fi parerea mea.happydepinde si de tinehappy

Bafta!

| MrEgipt a răspuns:

SALzz ai putea, dacaa ii stii adresa sa i trimiti un trandafir cu o cutie de bomboane sper sa mearga. Funda

| Bububebe a răspuns:

Hey,cred ca este prea mult.sunt fata si parerea mea este ca gestul conteazahappyacum nu stiu cum esti u.adika esti sentimental sau esti genu mai timid...ce-i spui, spune-i din inimawinkingsi o sa vezi ca va aprecia gestul tau