| Jokers666 a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare de ce când postez un clip pe tiktok nu prea fac vizualizări gen fac foarte puține, sa spun ca acum o ora am pus un clip pe tiktok si acum 11 vizualizări oare de ce asa de puține? Eu de obicei intr-o ora aveam vreo 40 de vizualizări ca eu de obicei am in general la toate clipurile 300 sau 270 de vizualizări si acum nu prea fac asa multe.Cine ma ajuta va primi Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca și conținutul tău recent postat să nu mai fie așa de atrăgător pentru ceilalți utilizatori.
Posibil să nu fi intrat prea multă lume pe TikTok azi.

| stefiiii3 a răspuns:

Foloseste hastaguri populare si distribuie pe wapp, insta, Facebook si celelalte retele de socializare. Altceva nu prea ai ce sa faci.
Sper ca te-am putut ajuta