| Jokers666 a întrebat:

Salut! De când pun un clip pe tiktok gen fac foarte greu vizualizări si a doua zi încep sa explodez în vizualizări. Asta pe mine ma enervează ca nu fac multe vizualizări din prima ce am postat eu clipul ca eu am 1400 de urmăritori pe tiktok.Cine ma ajuta va primi Funda!

6 răspunsuri:
| Meme10Meme a răspuns:

Sa inteleg ca nu vrei sa primesti deloc vizualizari;-]

| DonEduardo a răspuns:

Ce conteaza cand faci vizualizarile? Important e sa le ai, domnule viitor influencer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important e că faci vizualizări, chiar dacă mai târziu.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ștergeți contul și nu O sa mai ai vizualizări

| Jokers666 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Hai ca îl șterg dacă e

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Jokers666):

Alegerea ta viața ta tu stii dacă este mai bine să-l îl ștergi eu doar Tiam zis o opțiune