| Gradinaru_Nicoleta_1972 a întrebat:

Salut..am și eu o întrebare, de la câți ani poți fuma țigare electronică?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?

| Gradinaru_Nicoleta_1972 explică (pentru Andreeush):

Să fiu sinceră am 19 ani, am terminat și liceul dar întrebarea asta a fost pentru o altă persoană?

| Sofer a răspuns:

După 18 ani. Dar nu îți recomand să te apuci de fumat.

| Reghqen a răspuns:

Pe la 18 ani, dar mulți o fumează și mai devreme, nu este o vârstă exactă, dacă ți-o cumpără o persoană majoră o poți fuma tu nu e nicio problemă cred.
Eu fumez țigări de la 17 ani jumătate, iar câteodată îmi cereau documentul și nu mi le dadeau ca încă nu aveam 18 ani laughing