| gatosi a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare.La mozzart la pariuri, cand pariez pe net, nu stiu ce inseamna bilet cu sistem, daca poate sa-mi explice cineva. dau >funda!:sorry categoriaa...

1 răspuns:
| Flotzone a răspuns:

Bilet cu sistem este acela in care poti alege o varietate de meciuri si de exemplu sa poti pierde 3 meciuri din 10 si sa poti castiga biletul. La un bilet simplu primul meci pierdut inseamna bilet pierdut.
Banuiesc ca ti-am raspuns destul de corect. Daca te ajuta te rog funda. happy