| Vreausăajut1720 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare nu stiu daca multi dintr-e voi o sa intelege-ti intrebarea. Deci... atunci cand vorbesti bine sau canti si iti auzi vocea tot asa o auzi si tu cum o aude si cel de langa tine? straight face

Răspuns Câştigător
| intelegatoarea a răspuns:

Aparatele nu iti inregistreaza vocea ta 100% o si schimba.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu te auzi pe tine la fel cum te aude altul, si poti verifica asta daca te inregistrezi si te reasculti.

| Vreausăajut1720 explică (pentru evenso):

Si de asta am intrebat ca daca ma inregistrez cu telefonul am o voce de bebe straight face

| evenso a răspuns (pentru Vreausăajut1720):

Asta este, noi ne auzim altfel decat cum se aude real vocea noastra.

| deeadeea111 a răspuns:

Vocea nu se aude la fel