| maria1992 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru studentii de la drept, sau pentru cei care cunosc studenti la drept. Cum e acolo? Ce materii se fac? Care sunt specializarile? Eu as vrea sa fac drept penal si sa ma specializez in criminalistica. Stie cineva cum e? Sunt bune raspunsurile si din alte taribig grin va puplove struck

2 răspunsuri:
| princessmary a răspuns:

Nu sunt la drept dar stiu cate ceva big grintongue pai acolo tot asa se fac toate materile numai ca accentueaza politica si astea dar iti spun ca nu este foarte usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu am aceleasi planuri, si m-am informat putin.intra aici http://www.drept.unibuc.ro/Licenta-ZI-s26-ro.htm si vezi exact materiile care se fac, numarul de ore, si programa pe toti anii de studiu.

sper ca ti-a fost de folos.>:D