| aLeks_4722 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, acum 2 zile am facut 68 de flotari (eu maxim faceam 20) dar m-am straduit si mi-au iesit, in fine acum ma dor foarte rau muschii de la umar, nu stiu cum se numesc, opusii omoplatilor daca intelegeti ce vreau sa spun si ma dor rau, nu pot face parkour pentru ca nu am forta in maini cu durerea asta. imi puteti da niste sfaturi? si va rog, fara consultare doctor sau ceva, ca nu e nimic grav, e probabil doar o febra musculara, dar ce pot sa fac sa o mai remediez?

Răspuns Câştigător
| basexcu a răspuns:

Te dor deltoizii happy n-ai ce sa faci febra trece de la sine.totusi incearca sa masezi zona cu niste unguent.