| YoMaMen a întrebat:

Salut am si eu o problema! am mai multe id-uri si primesc nste mesaje ciudate pe ambele dintre ele. Sunt in engleza si zic ceva de un montaj dar cand sa intru pe acel link intru intr-un site de filme pentru adulti. Nu cred ca poate fi o coincidenta poate ca cineva ma urmareste.Va rug sa imi spuneti o parere

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Cand primesti asa ceva, da-le igrore.Tu vorbesti in acel moment cu calculatorul.Am un coleg de clasa care, crede-ma, stie multe despre astea si ne-a spun si noua.Deci,nu te complica si doar da-le ignore.Sau daca nu, ingura-i si vezi ce-ti zic, o sa fie amuzant.laughing Succes!happy

2 răspunsuri:
| rapidistzu a răspuns:

Sall,am primit si eu ceva de la cineva cu id tinanaelk462, si tot aceeasi chestie am patit si eu vorbea cu mine in engleza, si mi-a dat un link unde era o camera web (videochat), eu am injurat-o la un moment dat -)), dale ignor.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru rapidistzu):

Sall,deci asta imi spuneai atunci...