| LoveYouLikeAIdiot a întrebat:

problema mea este urmatoarea: aveam google chrome, dar nu prea eram multumit pentru ca la ultimul update dat se misca destul de greu..., am luat Opera care mergea relativ okey, dar am dezinstalat-o pentru ca unele site-uri nu o acceptau.Dar cand am vrut sa intru pe chrome (nu il dezinstalasem) imi aparea cursorul de incarcare, iar peste o secunda se bloca complet. Trebuia sa il scot din priza, sau sa astept sa intre in blue screen, aceeasi problema o are si pentru Intern et explorer si mozila, va rog ajutati-ma! acum va scriu de pe Safe Mode cu net. crying(( (am win7 pe 64 biti daca ajuta) VA ROOG!

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

As sugera 32 bit, daca ai mai putin ram. TOTUSI. Asta pare o problema grava de software / hardware, fa upgrade la toate driverele, iar de nu, mai curata-l de praf. Un windows nou nu strica.