| simpLemk a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul, am reinstalat windows-ul de 2 zile, cand reinstalez windows are si programe in el, si are un program driver pack, sau ceva de genu, care imi ia automat toate driverele, si drivul de sunet nu stiu ce are ca merge decat cand aprind calculatorul, si intru pe internet sau un joc ceva, dupa ce ies din alea, sau chiar daca nu am iesit, si intru in altceva nu mai merge sunetul daca apas pe boxa aia mica de jos scrie asa "There are no actove mixer devices available. To install mixer devices, go to Control Panel, click Printers and Other Hardware, and then click Add Hardware.
This program will now close.
Dupa aceeaia, mi-am adus aminte ca am driverele potrivite pentru PC meu. si le-am cautat, intr-un finam l-am gasit, am dezinstalat drive de sunet vechi, l-am bagat pe asta dupa CD si tot aia imi arata, va roog, un raspuns cat mai repedee!
Dau FUNDA clarr

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Incearca asta http://www.youtube.com/watch?v=WKsjwiz3FIw

1 răspuns:
| simpLemk explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsul dat, insa am rezolvat problema cu 3 ore in urma, totusi pentru ca esti singurul care mi-a dat un raspuns, si era si rezolvarea la problema ai fundawinking
Multumesc sadness!