| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema nu imi mai merge sunetul si cand dau pe pe pictograma de la sunet din bara imi apare urmatorul mesaj:there are not mixer devices avaible. To install mixer devices, go to control panal, click printers and other hardware, are then click add hardwere this program will now close(ma duc acolo dar dupa imi apare o lista si nu stiu ce sa fac ). Pls help

1 răspuns:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Verifica prin control panel. stiu ca aveam si eu la un laptop o problema asemanatoare...