| Cristianauto a întrebat:

Salut,am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva, dau funda! Am fata rotunda asa sa va zic mai exact din cauza faptului ca am grasime pe obraji stie cineva vreun remediu sa slabesc la fata? sa mi dau grasimea jos din zona faciala?

2 răspunsuri:
| EugenShiAtat a răspuns:

Operatie de liposuptie sau te-ai gandit sa faci mai mult sport sa alergi sa faci sala dar in principiu sa alergi mult ca sa arzi caloriile cel mai bun e alergatul 3-4 km pe zi

| EugenShiAtat a răspuns:

Si nu sa alergi cu viteza de rezistenta