| mTw a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema din cauza careia sunt foarte stresat.
Recent s-a despartit o fata de mine(da sună penibil), si acum ea e cu altcineva şi ma gândesc intruuna la ea şi la chestia asta. Orice as face mă gândesc şi mă stresez. Ceva sugestii cum să scap de asta?
Fundă.

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca ea deja a trecut mai departe nu are rost sa te mai agati de relatia aia. Treci si tu mai departe. Vorbeste cu alte fete, cauta-ti o alta prietena.

| mTw explică (pentru CuriousStuff):

Pur si simplu ma gandesc doar la asta, si nu mai vreau relatii momentan

| mTw explică:

Orice fac ma gândesc la asta

| minnie07 a răspuns:

Buna! Pai incerca sa o uiti ...cum de altfel a facut si ea
Nu are rost sa te distrugi pentru cineva care nu te merita!

Ea a trecut mai departe, asa sa faci si tu.
Încearcă sa te linistesti prin muzica, deoarece ajuta

| mTw explică (pentru minnie07):

Prin muzica ma gandesc si mai mult, si na ..chiar nu stiu ce sa fac, doar ma stresez degeaba