| Axelson a întrebat:

Am si eu o problema. Este o fata de care imi place foarte mult, si nu stiu cum sa o abordez, sa o intreb daca vrea sa fie cu mine... Si am si o oarecare teama ca nu va vrea sa fie cu mine.
Deci, spuneti-mi ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu esti timid o abordezi direct si ii esplici sentimentele tale fatade ea.In cazul ca nu indraznesti sa i-o spui direct atunci printr-un mijloc de comunicare: facebook, messinger, skype, scrisorica/biletel.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ori ramai linistit cu teama si timiditatea ta, sau curtezi fata, asa cum face orice baiat capabil si dornic de a cuceri fata draga.