| mTw a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema, foarte penibila. Ma simt singur, efectiv si chiar sunt, adica nu am nici un prieten nu sunt sociabil sau chestii de genul, nimeni nu ma ia in seama, cred ca si rad de mine,
ce pot face?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce ar fi penibilă întrebarea? Dacă nu ești sociabil nu ar fi natural să devii sau să încerci să devii deci fă ce știi tu mai bine și încearcă să fii tu însuți, poate cineva te va aprecia pentru ceea ce ești. Nici tu nu trebuie să iei în seamă pe oricine, dar asta faci și nu e bine.

| Xelon a răspuns:

Totul depinde de tine asta trebuie sa stii, tu poti face lucrurile bune pentru tine, daca ai nevoie de cineva cu care sa vorbesti trimite-mi mesaj

| Xelon a răspuns:

Nu pot sa îți trimit mesaj pe private, ai whatsapp sau Facebook, am trecut și eu prin asa ceva și chiar as vrea sa încerc sa te ajut.

| Xelon a răspuns:

Frate mi-ai dat un numar se telefon cu prea multe numere, m-ai trimite-l daca vrei odata