| andriesjki a întrebat:

Salut, am si eu o problema, ieri, ma jucam fotbal pe strada si m-am lovit in viteza cu pumnu' de stalpul unui gard de ciment, m-a durut de zici ca mi-am zdrobit osul dar in 10 minute m-a lasat durerea, doar ca aproape ca nu mai puteam sa mi-o misc, astazi mi s-a umflat toata portiunea aia si nu mai pot sa o misc asa bine dar nu ma doare cine stie ce, intrebarea mea este, ce trebuie sa fac sa mi se retraga umflatura aia cat mai repede si sa ma lase durerea de tot?

cam asa arata gardul :http://www.trenuleteelectrice.ro/......irma-0.JPG (dar fara sarma ghimpata normal :)) )

2 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Nu cred ca trebuia sa ne arati si cam cum e gardul laughing
Pai eu zic sa iti pui o fasa si sigur se mai lasathinking

| edy2196 a răspuns:

Un coleg de al meu a patit la fel, si acum e cu mana in ghips pentru ca si-a fisurat osul. Mai bine du-te la un doctor.