| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema, ma masturbez cam des iar de la o vreme mi-a aparut pe pielea penisului niste pete negre ca un fel de vanatai, nu doare chiar de loc, dar au trecut zile bune si nu au disparut, dar nu stiu ce ar putea fi, cumva imflamatii sau altceva

2 răspunsuri:
| Nechaty a răspuns:

Petele nu ar fi o problema...Inecearca sa te lasi de masturbare.sad

| Andruska_4790 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te vada un medic.din senin petele alea nu aveau cum sa apara.e ceva la mijlochappy