| anonim_4396 a întrebat:

Sal am si eu o problema, ma masturbez cam des iar de la o vreme mi-a aparut pe pielea penisului niste pete negre ca un fel de vanatai, nu doare chiar de loc, dar au trecut zile bune si nu au disparut, dar nu stiu ce ar putea fi, cumva imflamatii sau altceva

Răspuns Câştigător
| Piticu_3880 a răspuns:

Poate ai captat o boala de piele sau cine stiethinking daca nu iti trece, du-te la un medic dermatolog! si las-o mai moale cu masturbarea, nu e bine pentru organism...Paste fericit!

2 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Uite care e treaba! mai unsor cu masturbarea! ast funda o sa te ajute

| andrada77 a răspuns:

Du-te la doctoritza nene.laughing