| DanutzDanutz99 a întrebat:

Salut am si eu o problema pe care multi din ziua de azi o au
legat de cresterea in inaltime am 17 ani si 1.66 vreau sa mai fac
5cm
am incercat tot felul de metode
acum am ramas doar cu suspendarile la bara
vreau sa apelez la pastile caun doctor a zis ca doar prin medicina pot la varsta asta
vreau sa stiu ce pastile isi fac efectul sigur adica nu sa le cumpar si sa nu aiba nici un rezultat
va rog sa tratati problema cu seriozitate fara glume de prost gust
MULTUMESC ANTICIPAT

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca faceai un sport precum baschetul sau handbalul de mic, n-ai fi avut acum nicio problema cu inaltimea. N-as miza pe treaba cu pastilele, insa daca vrei musai sa iei, fa-o in urma sfaturilor medicului de familie. Nicidecum dupa ureche.

| LePotato a răspuns:

O sa cresti cu timpul tongue

| Madesz a răspuns:

12lopn, balet? laughing Basket mai bine... Eu tot joc baschet si sunt cea mai pitica din clasa... Si de ce vrei sa fii mai inalt? Cum ar fi : o fata de doi metri sa te placa si tu sa ai 1, 66 laughing) loll ar trebui sa te sarute din genunchi laughing)

| alex9911896 a răspuns:

Iti recomand basketul

| 12lopn a răspuns:

Incearca niste sporturi ca :balet sau basket o sa vezi ca o sa te ajute