| Juniorr_Mihãitã_2000 a întrebat:

Salut, am si eu un iphone 5 si in ultimul timp am observat ca mi sa dezlipit display ul, ca sa fac trebuie sa il schimb, se lipeste? dar ce am observat, cand telefonul este rece nu este dezlipit cand se incinge se dezlipeste,

2 răspunsuri:
| Rpgdei a răspuns:

Ar trebui schimbat pentru ca acel lipici de la căldură se dilata.
Sau ai putea alege sa nu îl mai încingi laughing) sa-l folosești cu moderație sau cumpărăți o husa care îi tine marginile ecranului
Funda?

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Salutare, displayul s-a dezlipit de pe rama din cauza cazaturilor multiple sau posibil sa se fi umflat bateria in el, se poate relipi scticla displayului de rama inapoi