| WanWan13 a întrebat:

am si eu un samsung galxy s si am si eu o problema cu el. De multe ori cand trimit sms-uri dau sa se trimita sms-ul si nu merge adica mie imi apare ca s-a trimis dar persoana caruia i-am trimis nu-l primeste sau cateodata il primeste cu cateva ore intarziere ...stie cineva dc?

1 răspuns:
| nutsa a răspuns:

Poate fi de la operatorul de retea sau vezi din setari la capitolul mesaje daca ai setat corect "centr1" la service centre.