| danielaaap a întrebat:

Primesc mesajele cu intarziere de jumatate de cateva minute, jumatate de ora sau chiar o ora. Cateodata primesc mesajele dupa ce trimit eu un mesaj sau dupa ce sun o persoana. Sunt pe Orange si am un Iphone 5s. Este o problema de la cartela sau de la telefon?

1 răspuns:
| blackmangeorge90 a răspuns:

Buna!
Am avut si eu problema asta.
Primeam mesaje sau se trimiteau foarte greu si am gasit problema.
Se pare ca era din cauza ca eu aveam si alta aplicație care permitea sa promesc mesaje (hungous)sau ceva de genu si cand am intrat pe el sa vad ce este s-a activat.
Am dezinstalat programul si am rezolvat problema.
La mine a mers sper ca si la tine!