| Pakistanezu69 a întrebat:

Salut,am si o intrebare in legatura cu eMAG. Daca am cumparat de pe eMAG produse vandute de catre eMAG cat si produse vandute de un partener eMAG, imi vin ambele produse cu acelasi curier sau cu curieri diferiti?

Răspuns Câştigător
| MrWZJ a răspuns:

Eu am dat comanda de 3 produse de pe site-ul lor: 2 de la eMag (camera de filmat & card de memorie), iar 1 de la HervisSport (trepied).
Cele 2 de la eMag au venit deodata, iar cel de la HervisSport, in urmatoarea zi.
Au venit asa, deoarece una dintre zilele acelea din saptamana libera era considerata zi libera.

Oricum, raspunsul este ca vor veni cu curieri diferiti, dar in aceeasi zi, plus-minus cateva ore. ( Afirmatie bazata pe fapte reale :)) )

________________________
Videoclipuri in fiecare zi: https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA