| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am si o intrebare in legatura cu eMAG. Daca am cumparat de pe eMAG produse vandute de catre eMAG cat si produse vandute de un partener eMAG, imi vin ambele produse in acelasi colet sau primesc cate 1 colet de la fiecare?

6 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Primesti cate un colet de la fiecare.

| Pakistanezu69 a răspuns (pentru andreia67):

Dar le aduce acelasi curier?

| andreia67 a răspuns (pentru Pakistanezu69):

Daca ambele firme lucreaza cu aceeasi firma de curierat, da. Dar nu e obligatoriu sa vina impreuna, pot veni in zile diferite. E cum ai fi facut comanda la 2 firme diferite.

| PPVali a răspuns:

Vin separat pentru ca sunt livrate de companii separate. Asta poate insemna ca aveti de achitat si de 2 ori transportul, daca vorbim de lucruri ieftine care nu intra la FREE SHIPPING.

| Lixandru_Madalina_1977 a răspuns:

De la fiecare, separat.

| Pakistanezu69 a răspuns:

P.S Produsele imi vor fi livrate de acelasi curier?