| Bujie007 a întrebat:

Ieri pe la ora 22:30-23:00 am observat ca ma doare foarte tare maxilarul in partea dreapta, mai ales daca misc de el in stanga si dreapta.Si azi de dimineata ma doare si urechea dreapta foarte foarte tare,si daca misc de ea cu mana ma doare tare,in interiorul ei, parca m-ar durea timpanul.Stiti de la ce ar putea sa fie si un remediu ceva,ca ma gandesc ca poate o fii ceva minor, si nu e nevoie sa am duc la un cabinet de doctor.MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Nu e minor, e maseaua de minte I don't want to see Du-te fuguta la stomatolog si va vedea el big grin
Succes Bujie!

| Bujie007 explică (pentru LanaDelRayFan):

Multumeschappy

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru Bujie007):

Sa-mi spui cum esteI don't want to seeCa mi-e frica sa merg crying

| Bujie007 explică (pentru LanaDelRayFan):

Ok!

10 răspunsuri:
| CamiiBăă a răspuns:

Pi poate tea tras curentul thinking Sincer pe timpul asta nu prea exista curent.Mai bine te duci la medic.

| Alex143bManson a răspuns:

Pai poate ai racit, ori iti cade maseaua de minte si sa.r putea sa fie ceva un pic mai grav si trebuie sa te duci la doctor,daca e asa si iti cade maseaua de minte se poate urca infectia la cap si poti sa mori, ori ai oreon, eu iti recomand sa te duci la doctor deoarece este periculos, chiar daca ai oreon, ai racit, sau mai grav iti cade maseaua de minte sau orice masea nu neeaparat.nu este de joaca, nu vreau sa te sperii dar mai bine du-te la doctor si convingete. FUNDA? smug

| Bujie007 explică (pentru Alex143bManson):

Ce masea de minte la 15 ani?laughingeu stiu ca maseaua de minte cade pe la 20 si ceva de ani. Oricum am sa am duc la doctor sa vad. Oricum chiar sunt racit si oreon am avut cand eram mic.Am sa ma duc cred ca maine, ca azi nu prea am cum.O sa fac tot posibilul sa ma duc azi.Multumesc!

| Alex143bManson a răspuns (pentru Bujie007):

Ba asta ti-am zis si eu ce a zis @indiiralndira.lol

| Bujie007 explică (pentru Alex143bManson):

Oricum am otita...asa ca...lol

| Alex143bManson a răspuns (pentru Bujie007):

Da ti-am zis straight face offffff.....EU MERITAM FUNDA laughing

| Bujie007 explică (pentru Alex143bManson):

Mda ma roglaughing scuza-ma am dat si eu funda unde am nimerit... oricum mersihappy