| cristiana1998 a întrebat:

Salut, am un laptop DELL INSPIRON N7110 si un cablu HDMI si vreau sa il leg la televizor ca sa potviziona un film. leám legat prin cablu, dar acum ce trebuie sa fac? Va rog, Am nevoie de raspuns rapid. Dau fundita:* Mersii:*(scuzati categoria, am nevoie de raspuns rapid)

2 răspunsuri:
| cristiana1998 explică:

Pai si eu pot da cand ma bag la intrari si selectezi mufa HDMI si a cata ii imi apare conectare si apoi fara semnalstraight face

| stefanutz97 a răspuns:

Depinde ce televizor ai de exemplu la mine la Samsung am un buton cu home pe telecomanda si dau la Intrari externe si imi apare ce am eu pe ecranul leptopului!