| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Am un telefon Samsung s3370, mi-am luat astazi cablu de date.
Dar nu prea stiu sa il folosesc, trebuie ceva instalat am impresia.
Cand il bag in pc nu imi apare nimic, Stocare in masa, am bifat.
FUNDA!

1 răspuns:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Da si dupacea te duci la start si ii dai pe (risorse del pc ) adipa pe pc eu il am in Italia si tiar trebui sa-ti apara tell si dai clik si vezi cum e programu
dar ar trebui sati apar pe ecran cand bagi tell trebuie sa fie automat si depinde te tell depinde cum l-ai istalat vezi si u incearca cum tiam spus