| YoYoIonut a întrebat:

Am si eu o problema cu cablul de date.Am un telefon Samsung gt-s3370 si mi-am luat un cablu de date.Mergea pana mi-am reformatat caclulatorul. Aveam windows 7 home premium N si acum am windows 7 Ultimate.Cand bag cablu de date imi apare ceva cu Not recognized sau ceva de genu.Am mai cautat pe TPU si unii ziceau sa umblu in el sa vad la conexiuni ceva cu stocare in masa.Dar al meu nu are asa ceva.

Va rog frumos sa ma ajutati

Funda VOT!

2 răspunsuri:
| ZabuzA1999ByMe a răspuns:

Cred ca s-a rupt ceva prin mufa de la cablu, du-te si cu telefonul si cu, cablul pana la magazinul de unde le-ai cumparat su vezu daca rezolva ei ceva

| YoYoIonut explică (pentru ZabuzA1999ByMe):

Nu ma...e ceva din calculator cred.Pentru ca prima data tot asa mi-a aparut.Numai stiu ce i-am facut de a mers.