| monica_9316 a întrebat:

am vazut pe internet cartea,, scapa de cosuri in trei zile,, si m-i se pare prea scumpa.eu astazi am aflat de ea si as vrea sa mi-o comand, dar deja pretul ei este de 84 de lei, iar eu nu vreau sa dau atatia bani pe o rezista, nu merita! cei care o aveti, imi puteti spune exact ce scrie in carte, va rog frumos? multumesc!

1 răspuns:
| teiube a răspuns:

O poti descarca de pe net pe gratis scrii pe google cum sa scap de cosuri in 3 zile descarca si iti apare mai multe situri si vezi acolo