| deea_8087 a întrebat:

ce parere aveti de profilul mate-info intensiv info?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am terminat in 2006, si faceam multe ore din materiile de bac, insa cele mai multe faceam matematica (in clasa a 11-a faceam si 11 ore de mate pe saptamana) si informatica la fel, dar nu chiar asa multa ca mate, in rest faci in ritm normal celelalte materii, ce sa zic, fizica 4-5 ore pe saptamana, chimie maxim 4, biologie la fel sau chiar mai putin, e foarte greu dar ai si satisfactii de pe urma lui.

| nico097 a răspuns:

Pai daca iti place matematica mult o sa ai bacul la aceasta materie si nu e usor deloc parerea mea e urat profilu ca se face multa matematic, biologie, fizica, chimie.

Răspuns utilizator avertizat
| inna07 a răspuns:

Buna, la profilul mate-info intensiv info se fac foarte mult ore de info. Sunt de parere ca trebuie sa fii pasionat de informatica ca sa mergi acolo.
Oricum multa bafta in continuare!

| Mariiuta a răspuns:

Pai este un profil foarte foarte greu In primul rand informatica e foarte grea si faci foarte multa pe langa asta nu ai timp de nimic acasa trebuie sa stai cu capul in carte nu este un profil lejer! Iar daca iti cad profesori mai severi te-ai ars...