| Flar3 a întrebat:

Salut! Anul acesta trec in clasa a VII-a. Si sincer, sunt nerabdator sa trec in clasa a IX-a. Vreau sa scap de colegii mei, unii retardati dar nu toti. Recunosc ca si eu ma mai dezlantui, destul de frecvent. Simt ca nu ii mai suport! Eu sunt un fel de semi-tocilar, pentru ca imi face placere sa ma joc pe PC tot felul de jocuri: CS:GO, SA:MP, Rocket League, etc. Dar cel mai mult imi place sa programez si sa fac prostii pe masina virtuala. In acest an, am avut media anuala la romana 9, 50 si la mate 9, 00. Ma gandeam oare ce fac ceilalti, care au avut note sub 8. Eu eram multumit si cu 9, dar cei care aveau 5 si 6, bucuria de pe lume. Dar acum vine cireasa de pe tort: Pitipoanca clasei. Venea aproape zilnic la scoala si cand nu venea, absente nemotivate. A fost aproape de corigenta la mate. Dar a luat 5 pana la urma. Posta pe Instagram non-stop. Si eu simt ca e c*rva in devenire. Se da la toti baietii, daca o ignori posteaza ceva de genul pe Insta #alone. Uraste cand ii dai seen. E asa mai baietoasa. E si urata. Pe deasupra pare ca e tiganca. Ceilalti colegi au fost enervati de asta si dupa cand si-a luat Rekt, a inceput sa planga. Acum ca a inceput vacanta scrie la toti baietii din clasa(am aflat saptamana asta). Si imi scrie si mie la fel cu: "Ce faci happy". Nu o mai suport. Iar acum pun o intrebare cu o semnificatie mare pentru mine! Voi cum ati proceda in situatia asta? O tot ignor de ceva vreme si ea insista. Credeti ca e bine sa o injur de mama si de morti ca dupa sa inceapa sa planga? Cu baietii care o fac sa zbiere, nu se mai impaca. Rog seriozitate, vreau sa scap de ea!

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Pari un baiat inteligent si nu ar trebui sa o injuri ca nu duce la nimic doar dai block sau spune-i ca nu te intereseaza, nu vrei sa vorbesti cu ea intr-un mod politicos, crede-ma ca se va simti mult mai prost decat daca o sa o injuri!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sau poti pur si simplu sa ii zici ca nu estin interesat. Zi acolo ''fac bine'' si daca vrea sa iesiti raspunzi cu nu.

| Eireann a răspuns:

Ii dai block. Daca o injuri nu faci decat sa dai dovada ca esti nesimtit si prost crescut.