| candy_4710 a întrebat:

aprox. 2 ani in urma m-am intilnit cu un baiat.(cam timp de 2 saptamana.). nu stiu ce ma apucat si nu i-am raspuns la telefon mult timp-a incetat sa ma sune.acum l-am gasit pe net. avea prietena-s-a despartit.si nem propus sa ne intalnim. m-a sunat in ziua aceea si a spus ca nu poate.seara am vazut status cu numele ei-ca o iubeste.(l-am intrebat de status si e a spus ca e o gluma). am vb cu ea si a spus ca se intilneste cu el.pe urma ea mi-a spus ca s-a despartit si e numai al meu.azi am vazut din nou o poza-ei doi.si statsus.chiar nu stiu ce sa fac.(dar stiu ca daca vreau tare o sa fiu cu el). P. S-in timp de 2 ani nu am mai avut pe nimeni-(destin)? big grin. ajutati-ma! ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DrunkShepp a răspuns:

Vb direct cu el dar nu ii baga tot pe gat baietii se sperie daca esti prea directa cu ei.Pur si simplu spune-i ca vrei sa iesiti dar daca face joculete d-astea cu tine nu o sa mearga. poate ca nu a vrut sa se vada cu tine de frica ca o sa fii cu el si apoinu o sa ii mai raspunzi.arata-i ca poti sa fii serioasa si ca poate sa aiba incredere i tine.iesiti mai des si daca chiar tii la el atunci explica-i de ce nu ai mai vb cu el ca sa nu mai fie nici o nelamurire.

| martina_4587 a răspuns:

Fata aceea iti este prietena? daca da.nu te baga.

| candy_4710 explică:

Nu imi este prietena...(el i-a spus unei prietene dea mele.ca vrea sa fie cu mine dar nu crede ca are sanse.) =)

| candy_4710 explică:

Ajutati-ma va rog! am vb cu el si mi-a spus sa-l las in pace.i-am spus ca va regreta mai tirziu si nu mi-a raspuns. vreau sa ma razbun.stiu ca nu e bine.dar nu sunt genul de persoana care sa stea asa linistita. ajutati-ma-ce sa fac? ce sa-i mai spun? sau sa fac cumva sa ma vada din greseala in realitate.si poate. poate. oricum vreau sa ma RAZBUN