| cece1999 a întrebat:

Salut, aratatimi va rog frumos o conversatie dintreo fata si un baiat necunoscuti.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti fata asta e o conversatie dintre o fata si un baiat necunoscuti intre ei

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Pai pentru ce? Ar trebui sa fie private.

| cece1999 explică (pentru MaNuela_RoMina_1999):

Pur si simplu doresc sa fac cunostinta cu un baiat..si nici nu stiu cu ce sa incep

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns (pentru cece1999):

Pai incepi cu inceputul: Salut, ce faci? Cum esti? Cum a fost ziua ta? Ce-ti place? Care sunt hobby-urile tale? Spune-mi despre tine. Incearca sa gasesti lucruri in comun cu el. Nu-ti fie rusine sau ceva de genul. Bine, daca vrei sa vorbesti cu el fata in fata, da, este putin mai greu ca si pe internet, dar o data ce va cunoasteti, o sa te obisnuiesti. Nu uita, lucruri in comun. Bafta!