| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu nevoie de doua fete care au emis la vreun radio online happy.
Sa stie sa foloseasca Sam Broadcaster, anii nu conteaza.
Fatele interesate sa imi lase un mesaj privat cu id-ul ei sa o pot contactawinking.
Radioul se numeste Dance24, ascultatori pe zi peste 250.
Cat mai urgent astept raspuns!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| laurmafia a răspuns:

Salut eu stiu foarte bine sa folosesc Sam Broadcaster am mai emis la cateva radiouri emit de un an daca vrei sa vb dai add oficiall.rusu id meu happy

6 răspunsuri:
| Distrugatorul32 a răspuns:

Pot spune un lucru daca astepti sa-ti raspunda cineva no sa-ti raspunda eu iti sugerez sa vorbesti cu o fata si gata

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Distrugatorul32):

Pai de unde sa vorbesc cu o fata? Daca ea nu cunoaste ce e ala un radio online sau ce e sam broadcaster...
Am facut anuntul in mai multe parti sper sa il vada cineva.

| Distrugatorul32 a răspuns:

Frate crezi i-n tine s-i vei gasi fata potrivita

| Distrugatorul32 a răspuns:

Frate it dau un sfat crede in tine si introzi vei gasi perechea

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Distrugatorul32):

Eu am nevoie de o dj-ita la radio nu iubita laughing