| Andrei4k33 a întrebat:

Salut! As avea și eu o întrebare legată de scoala online. Eu am făcut tot anul cap coada online. La o anumită materie am intrat mai putin pe primul semestru însă profesorul nu punea niciodată absente asa ca am terminat primul semestru cu media 9 la materia respectiva. In semestrul doi am intrat doar la doua ore la început și după n-am mai intrat deloc la acea materie doar ca nu se puneau absente. Faza e ca profesorul nu a mai zis nimic de mine colegilor sau asa, absente nu am la el. Eu sunt curios și mă tem putin dacă poate sa îmi încheie situația. Faza e ca temele de pe Classroom i le-am trimis aproape pe toate însă nu mi-a punctat temele pe Classroom. Sunt trimise in termen dar nu sunt punctate. Dacă mă poate ajuta cineva cu un răspuns sau dacă a mai fost cineva intr-o situație asemănătoare va rog sa îmi spuneti.
Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"dacă poate sa îmi încheie situația...mă poate ajuta cineva cu un răspuns "

TOATĂ țara, acum e la ore face-to-face, inclusiv tu. De ce nu-l intrebi pe prof sau să zici direi să-ți spună notele?

| Andrei4k33 explică (pentru sierra1):

Nu sunt la ore face-to-face. Liceul meu este in renovare și a păstrat decizia de a termina anul școlar in online.

| sierra1 a răspuns (pentru Andrei4k33):

Tot dira te ajută