| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori o parere...
Imi place de o colega de clasa iar eu nu am putut sa fac nimic in privinta asta, chiar daca e singura, pur si simplu nu puteam face nimic. Vineri seara a fost balul bobocilor la cei de a 9-a si am fost mai multi colegi la afterparty in club, printre care si ea... am cam baut si pur si simplu le ziceam la toti ca o iubesc, desigur ca nu ma credea nimeni dar o colega chiar ma crezut, in rest nu... ce as putea face maine cand o vad? ma simt foarte aiurea, sper ca nu s-a suparat

1 răspuns:
| tpuaskerishere a răspuns:

Nu trebuie doar sa-i spui, arata-i. Trebuie totusi sa o cunosti destul de bine incat sa stii ce poti sa faci, adica de exemplu poti sa te duci la ea maine sa-i spui: "poate pentru tine faptul ca te iubesc era o gluma acum cateva seri, dar eu n-am glumit nici o secunda"; dar sa fi pregatit pentru 1001 de reactii sau raspunsuri, dar ai incredere in tine si o sa fie totul ok. Bafta!