| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aflu niste sfaturi pentru fotografii.in sensul ca vreau sa pun poze frumoase pe facebook sau alte site-uri de gen.si m-am saturat de poze in baie prin casa...pe nu stiu eu unde sau sa fiu foarte bine imbracat, dichisit.(fite)
vreau sa fie cat mai simplu si frumos

as vrea niste ideei va roghappy

Răspuns Câştigător
| AudImagini a răspuns:

îţi sugerez dacă mai mergi undeva cu prietenii să iei şi aparatul foto
Eu cele mai frumoase poze le am cu ei!

2 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Fa in natura, fa.ti un asa studio acasahee hee). pnm:*

| RichRoll a răspuns:

E adevarat. o poza buna iasa cand nu esti atent si esti prins facand tampenii.imi iau aparatul cand mai ies undeva cu prietenii. ne vom distra...multumesc. dar totusi daca mai are candva ceva de adaugat il astept