| Radu198 a întrebat:

Salut aș dori să creez o pagină pe Facebook unde sa postez fotografiile cu tatuajele făcute dar nu am idee ce nume să pun mă ajutați cu ceva idei

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tatuaje Radu sau Radu's Tattoo saloon
Ca sa stie lumea exact ce fel de pagina e +ca tu le faci

| TheLifeIsGood a răspuns:

Nu stiu, trebuie sa aiba legatura cu tatuajele. Vei gasi un nume care sa iti placa si sa te inspire. Sa-mi spui si mie numele paginii laughing

| DiyanAndorea a răspuns:

Tabu club laughing)) glumesc, sau nu daca iti place sau il prelucrezi
Pai nu stiu, ideea este sa gasesti ceva unic, nu un nume care sa se regaseasca in alta parte
Fiind pagina ta, ar trebui sa aiba si sigla numelui tau sau orice altceva care sa personalizeze pagina (de exemplu daca te cheama,, barbu,, pui,, Tattoo BBU,,)
ih...ma simt oarecum dezamagita de inspiratia mea laughing)
nu stiu cat te-am ajutat, dar gandeste-te la ceva important, semnificativ din viata ta, si fa un joc de litere. Oricum cred ca numele va aparea de nicaieri datorita fenomenului numit,, sclipiri de moment,,