| BratuAndrei a întrebat:

Salut, as dori sa imi fac un tatuaj pe antrebat cu un citat, sau proverb (cam cum are Connect-r), insa nu stiu ce sa imi tatuez... Vreau sa fie ceva de maxim 15 cuvinte, si sa se refere la "a iti trai viata". Ceva de genul asta : "Mai bine sa regreti ce ai facut, decat sa regreti ce n-ai facut!"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, aici ai proverbe despre viata si despre orice categorie.

http://www.proverb.ro/category/categorii/proverbe-despre-viata/

Sigur vei gasi unul care iti place si te va impresiona.

O zi placuta!

| meandme77 a răspuns:

Pai mai atunci cand iti faci un tatuaj trebuie sa semnifice ceva pentru tine, nu doar de dragul de a avea o mazgalitura pe tine, daca ti as zice eu ce sa ti faci deja ar avea o semnificatie pentru mine nu pentru tine.bafta anyway :p