| Lulu1987 a întrebat:

Salut,

As dori sa ma ajutati si pe mine.As vrea sa-i ofer unei fete un buchet de flori dar nu stiu ce sa scriu in biletel.Suntem doar amici, stie ca imi place de ea.As vrea sa fie mesajul ceva de genul ca ea este o fata deosebita.In acelasi timp as dori sa raman anonim. Puteti sa ma ajutati?

Merci frumos,

Laurentiu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu te cunosc, nu ma cunosti dar asta nu ma impiedica sa te plac"
de la "cel pe care nu-l cunosti":]

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Într-o zi o să îţi spun şi-atunci vei afla Că tot ce vreau E un milion de zâmbete să îţi dau…
De la un prieten care se vrea anonim(deocamdata)hee hee

| Biencush a răspuns:

E foarte frumos gestul tau, dar e prea delicat ca sa fie facut pe ascuns...De ce vrei sa fie anonim? IIpoti scrie ce vrei in bilet, dar alege pentru a-i da buchetul un moment in care sa fiti doar voi doi, fara prieteni/e, colegi/e ca sa eviti o stanjeneala si din partea ei si din partea ta. Daca o sa vada cat esti de dulce o sa se topeasca si nu o sa faca fite ca atunci cand ar sti ca e privita de toti!
Mult succes!

| Anemona a răspuns:

Da. e o idee foarte ok. '' doar pentru ca azi e miercuri'' day dreaming si pune-i in banca florile fara sa observe. poti sa faci asta o data pe saptamana. ca in liceenii day dreaming ce frumooslove struck succes muult de tot love struck sper ca fiti impreuna :X

| Anemona a răspuns:

laughing e bine si prin curierathappy. daca totusi tineti unul la altul degeaba aveti fiecare partenerul lui ca mai mult rau va faceti big grin super mesajul si sper sa iasa cat mai binebig grin poate ne anunti si pe noi

| Lulu1987 explică:

Mi-a dat o colega o idee...sa-i scriu in bilet asta:"Doar pentru ca azi e miercuri". Cum vi se pare? happy

| Lulu1987 explică:

@Miss Ciocolata nu am cum sa i le pun in banca pentru ca sincer nu mai sunt la liceu laughing fata despre care vb e o colega de munca. o sa i le trimit prin curieratwinking si legat de faptul daca o sa fim impreuna nu stiu...eu am iubita, ea are iubit deci i don't knowwinking si inca ceva... m-am razgandit in privinta mesajului. o sa fie:Sper ca am reusit sa te fac sa zambesti! mesaj simplu si deosebitwinking

| Lulu1987 explică:

@Miss Ciocolata ea nu stiu exact ce simte pentru mine...eu unul stiu sigur ca imi place de ea.in fine...pe 15 ii trimit buchetul si biletelul.nu prea am ce sa te anunt.doar daca o sa mi zica ea ca a primit un buchet laughing)tinem legatura.have a great w/ewinking

| George129309 a răspuns:

Si mie imi place de o colega de la mine din clasa, si eu vreau sa-i dau flori, dar nu stiu cum sa fac... Grea dragostea asta, stiu cum ehee hee

| aneta_1761 a răspuns:

Da ca ea e o fata deosebita e un mesaj excelent