| MNosferatu a întrebat:

Salut, as dori sa slabesc vreo 20-30 kg. Imi puteti spune o cura de slabire eficienta si nu foarte stricta? Multumesc mult de tot anticipat. PS : Astept raspunsuri serioase.

2 răspunsuri:
| Ralukutza_5288 a răspuns:

Eu am reusit sa dau 5 kg in 2 luni,nu stiu cum o sa te ajute, dar ideea e sa nu te concentrezi neaparat pe o dieta, eu am mancat ORICE dar foarte putin si am avut grija sa nu mai mananc nimic cu 3-4 ore inainte sa ma culc, eu te sfatuiesc sa reduci din consumul de paine, sa bei multa apa si secretul este sa mananci 5 fructe diferite in fiecare zi,inainte sa mananci la fiecare masa trebuie sa mananci cate un fruct, iar apoi, daca iti mai este foame mai poti sa "ciugulesti" cate ceva si foarte important este sa iti gasesti ceva de facut in timpul liber. Sper ca am fost de ajutor!

| pushtius1 a răspuns:

Iti recomand un ghid de slabire personalizat, care iti recomanda si retete si exercitii foarte usoare http://slabeste.n2.ro