| Hannibal_8732 a întrebat:

Salut.As dori sa va cer parerea in legatura cu o chestie. Unde lucrez eu este un magazin cu produse alimentare, unde plata se faca ca la plus(in sistemul ala cu banda etc). Am fost odata si am cumparat prezervative(mentionez ca am prietena) si tipa de acolo a inceput sa zambeasca(era prima ei zi acolo.)De atunci de fiecare data cand ma vede incepe sa zambeasca intr-un mod excesiv si cateodata o bufneste rasul (dar nu un ras in sictir ci unul ca si cum m-ar place)si sa intoarca privirea(mentionez ca lucreaza la caserie), si asta o face chiar daca are si alti clienti si cand ma vede de fiecare data zambeste si roseste. Ce parere aveti? ce e in mintea ei?

2 răspunsuri:
| AnnaMaryaaa a răspuns:

Poi depinde de varsta ta.

Daca ea este una de peste 20 de ani si u ai sub 17 ani probabil i se pare ceva amuzantwinking

| Hannibal_8732 explică:

Amandoi avem peste 20(eu sunt mai mare)