| TudyCFR a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu daca cineva si-a cumparat telefon replica de pe ebay la orice model sa ma ajute si pe mine. cum se comporta?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Absolut ORICE replică este o replică și nimic mai mult. Se comportă atât de bine pe cât este posibil. Spre exemplu scrie lângă cameră "8 MPX", exact ca pe cel real, dar camera este de maxim 2 MPX, în general este de 1, 3 mpx. Sunt foarte slabe și nu vin cu niciun fel de garanție, ținând cont că sunt nimic mai mult decât piraterie iar proprietarii companiei sunt pasibili de pușcărie în orice țară civilizată. Am vândut și eu dintr-astea, crede-mă, nu e nimic de ele.
Îți recomand cu mare drag firma românească Allview care vinde produse foarte bune calitativ la prețuri foarte mici, comparat cu firmele mari, primești și garanție reală. Poți cumpăra de pe www.allview.ro sau din magazinele Orange. (îți recomand să cumperi de pe site)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replicile nu au cum sa se comporte ca un telefon nou. De aceea mereu vei avea lag pe el, sistemul de operare foarte instabil, telefonul foarte instabil si nu asa de rezistent.

Teoretic, daca il folosesti zi de zi ca pe un telefon normal, cresc sansele sa il strici mult mai repede.

Costa intr-adevar putin dar absolut fiecare parte din el este de proasta calitate, inclusiv camera video/foto.

O zi placuta.

| TudyCFR explică (pentru BMicha3l):

Ce zici?

| BMicha3l a răspuns (pentru TudyCFR):

Nu cred ca este fake... deoarece are o reputatie destul de buna vanzatorul... http://snag.gy/2j4NZ.jpg

| JustIC a răspuns:

De obicei replicile nu sunt bune deloc, ba ca nu merge camera, ba ca nu ii merg aplicatiile. Mai bine iti iei un telefon original de la magazine unde il poti vedea cu ochii tai si o sa vezi cu proprii ochi cum se comporta big grin