| alinush_2610 a întrebat:

Salut.As vrea sa ma ajutati un pic.Sunt intr-o situatie nu cam placuta.Am intrebat o buna prietena despre baiatul pe care-l simpatizez.In fata, mi-a spus putin de baiat, dar pe net cind ii scriu despre el nu-mi mai raspunde la mesaj.Am intrebat-o ultima data :"poate... te-ai suparat?" si ea tot nu mi-a raspuns.Am hotarit ca nu-i voi mai scrie mesaje un timp. Dar ma simt vinovata. Poate, i-a placut si ei de baiat si de aceea nu vorbeste de acesta tema? Dati-mi un sfat. Pur si simplu nu stiu ce sa mai fac. Dar tin ft mult la ea. Avem aceleasi ginduri, caracter...ne intelegem de minune.(Dau funda p/u cel mai bun sfat)

1 răspuns:
| Andreea_8316 a răspuns:

Du-te la ea acasa daca nu raspunde sau suno sa va intalniti si o intrebi si vorbiti ii spui sa iti zica tot ce are pe suflet si stiu si eu i spui si tu ce ai crezut si vorbiti cred ca asta e de facut