| Kriss96 a întrebat:

As vrea sa-mi fac suvite colorate in par. Nu m-am hotarat inca ce culoare. Probabil voi alege roz. Eu am parul saten deschis. Nu vreau vopsea sau decolorare,nu vreau nicio chestie care mi-ar putea strica parul sau care sa tina mai mult de una, doua spalari (eu ma spal o data pe saptamana pentru ca nu am parul gras). Am auzit ca singura metoda de colorare care nu distruge parul ar fi spray-ul sau un fel de pudra care se dizolva in apa. E adevarat ca nu se strica parul?
Si de unde as putea sa-mi cumpar asa ceva? Dati-mi o marca foarte buna. Eventual daca ati si folosit ar fi minunat sa stiu cam cum iese.
Funda!

1 răspuns:
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669